SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Adwokat w Niemczech – fachowa pomoc Adwokata po wypadku w Niemczech

Zapewniamy fachową pomoc techniczno-prawna rzeczoznawcy samochodowego i polecamy adwokata, pomoc prawną po wypadku lub kolizji drogowej, która miała miejsce nas terenie Niemiec. Ułatwia to uzyskanie wypłaty pełnej kwoty odszkodowania w EURO od Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy .

Fachową pomoc prawna – Zapewnienie sobie pomocy za strony niemieckiego fachowego adwokata (mowiacego po polsku) jest właściwym posunięciem, ponieważ najczęściej dużym problemem jest niedostateczna znajomość języka niemieckiego lub czasami jej całkowity brak. Drugim bardzo ważnym powodem, zachęcającym do skorzystania z fachowej pomocy niemieckiego adwokata, który będzie nas reprezentował po wypadku drogowym na terenie Niemiec jest fakt, że najczęściej Polacy nie orientują się w przepisach i sposobach regulacji spraw powypadkowych. Takiej wiedzy również może nie mieć polski adwokat.

Niezbędna pomoc – Wiadome jest, ze gdy dochodzi do wypadku drogowego w Niemczech najczęściej potrzebne jest szybkie działanie aby zabezpieczyć i zebrać wszystkie niezbędne dowody, które staną się podstawą do wniesienia wniosku o odszkodowanie,. Należy pamiętać, że w Niemczech istnieje możliwość uzyskania odszkodowania nie tylko za same szkody powstałe w trakcie wypadku samochodowego na terenie Niemiec ale  również za tzw. utratę  użytkowania (czas naprawy samochodu lub poszukiwań nowego auta ) Dlatego ważne jest aby w takiej sytuacji skorzystać z pomocy niemieckiego prawnika który reprezentować nas będzie podczas procesu, pozwoli to nam zaoszczędzić czas i nerwy. Należy również pamiętać, że podczas procesu niezbędna będzie doskonała znajomość języka niemieckiego oraz prawa. Skorzystanie z pomocy niemieckiego adwokata może znacznie usprawnić proces i przyspieszyć pomyślne zakończenie procesu i uzyskanie pełnego, należnego odszkodowania.

Ważne jest również to, iż koszty wynajęcia niemieckiego adwokata, który będzie reprezentował nasze interesy po wypadku samochodowym w Niemczech, zostają w pełni pokryte z polisy sprawcy wypadku.

Szansa na pełne odszkodowanie. Uzyskanie pełnego odszkodowania po wypadku drogowym w Niemczech możliwe jest dzięki pomocy i wsparciu ze strony niemieckich adwokatów,

Fachowi i wyspecjalizowani nimieccy Adwokaci (mowia w jezyku polskim) w Niemczech świadczą min. następujące usługi:

  • Reprezentowanie prawne poszkodowanych podczas wypadku drogowego lub kolizji w Niemczech, lub ew. w Polsce
  • Dochodzenie i egzekucja roszczeń od Towarzystw Ubezpieczeniowych w Niemczech.
  • Ekspertyzy  prawna przebiegu wypadku lub kolizji
  • ZATYTAJ EKSPERTA  – Analiza sprawy, wraz z opcjami dalszego postępowania, jest zawsze BEZPŁATNA.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON