Wypadki drogowe na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii i krajów UE

MOTOEXPERT – Sieć polskich i niemieckich rzeczoznawców samochodowych

 

Rzeczoznawcy samochodowi  z Niemiec i Polski, tworzący sieć rzeczoznawców MOTOEXPERT, są doświadczonymi ekspertami w dziedzinie motoryzacji, techniki samochodowej i ruchu drogowego, którzy swoim Klientom służą nie tylko obszerną wiedzą techniczną, ale rownież pomocą techniczno–prawną w zakresie szkód powypadkowych.

MOTOEXPERT to kooperacyjna sieć rzeczoznawców techniki samochodowej z wieloletnim doświadczeniem, współpracująca wyłącznie z wykwalifikowanymi rzeczoznawcami na terenie Niemiec i w Polsce. Wyposażeni w najnowsze, specjalistyczne oprogramowanie komputerowe i fachową wiedze rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT, zapewniają swoim Klientom w pełni profesjonalną i szybką realizację zleceń dotyczacych kalkulacji szkód komunikacyjnych powstałych w wypadkach lub kolizjach drogowych na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Polski, a także innych krajów Unii Europejskiej (m.in. Francji, Holandii, Belgii, Czech, itp.).

Pracownicy centrali dyspozycyjnej MOTOEXPERT w Norymberdze, posługujący się językiem polskim, przez 6 dni w tygodniu przyjmują zlecenia osób poszkodowanych i przesyłają je do jednego z wybranych rzeczoznawców samochodowych w Niemczech lub w Polsce. Z tego też powodu po kolizji lub wypadku drogowym na terenie Niemiec, Austrii czy Szwajcarii, Państwa uszkodzony samochód na polskich tablicach rejestracyjnych nie musi być transportowany do Polski w celu wykonania jego oględzin lub w celu sporządzenia polskiej opinii technicznej. Dzięki naszej firmie czynności te mogą być wykonane przez naszego niemieckiego, regionalnego rzeczoznawcę techniki samochodowej – bezpośrednio na terenie Niemiec.

 

Rzeczoznawcy samochodowi sieci MOTOEXPERT oferują między innymi :

– opiniowanie szkód powypadkowych

– sporządzanie niezależnych ocen i opinii technicznych

– wycenę wartości pojazdów (osobowe, ciężarowe, autobusy, busy, przyczepy, itp.)

– kalkulacje szkód po wypadkach i kolizjach drogowych  na terenie Niemiec i w Polsce

– kalkulacje kosztów naprawy uszkodzonych samochodów

– weryfikacje już wykonanych opinii technicznych i kosztorysów napraw (polskich i niemieckich)

– ocenę stanu technicznego pojazdów (np. przed zakupem auta)

– pomoc techniczno-prawną

– inne (na życzenie Klienta)

 

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z USŁUG RZECZOZNAWCÓW SIECI MOTOEXPERT !